DreamHack Open Winter nagydöntő

Ander . e-Sport, Hírek, Kupa 659

2014_DH_Winter

Ma 12:00-tól veszi kezdetét a 2014-es DreamHack bajnokságsorozat utolsó versenye Jönköpingban, teljes nevén DreamHack Open Winter Grand Finals. A 75 000 dolláros verseny első helyezettje 30 000 dollárral lehet gazdagabb.

A versenyzők, akik az 5 korábbi DreamHack bajnokságon elért eredményeik alapján kvalifikálódtak:

  • A csoport: kr  Life, kr  TaeJa, kr  San, kr  Leenock és dk  Bunny
  • B csoport: kr  Sacsri, kr  HerO, kr  Jaedong, kr  TRUE és kr  First
  • C csoport: kr  Solar, kr  MC, kr  StarDust, kr  ForGG és kr  Patience
  • D csoport: kr  MMA, kr  jjakji, kr  Impact, no  Snute és kr  Polt

Stream

A tovább gombra kattintva megnézhetitek a verseny beharangozó videóját, az első nap teljes (tervezett) időbeosztását és megtudhatjátok kik lesznek a kommentátorok.

2014_DH_Winter_cast

Sajnos Tasteless megsérült, így nem tud részt venni az eseményen, helyette Nathan “Nathanias” Fabrikant és Andrew “mOOnGLaDe” Pender csatlakoznak a csapathoz.

12:00 – Sacsri vs HerO – Fő stream
12:00 – First vs Jaedong – Közösségi stream
12:00 – TaeJa vs Bunny – Közösségi stream
12:00 – San vs Leenock – Közösségi stream
13:00 – TaeJa vs San – Fő stream
13:00 – Life vs Leenock – Közösségi stream
13:00 – First vs HerO – Közösségi stream
13:00 – True vs Jaedong – Közösségi stream
14:00 – Bunny vs Leenock – Fő stream
14:00 – San vs Life – Közösségi stream
14:00 – True vs First – Közösségi stream
14:00 – Sacsri vs Jaedong – Közösségi stream
15:00 – HerO vs Jaedong – Közösségi stream
15:00 – TaeJa vs Leenock – Közösségi stream
15:00 – Bunny vs Life – Közösségi stream
15:00 – True vs Sacsri – Közösségi stream
16:00 – TaeJa vs Life – Fő stream
16:00 – San vs Bunny – Közösségi stream
16:00 – True vs HerO – Közösségi stream
16:00 – First vs Sacsri – Közösségi stream
17:00 – A és B csoport Lezárása, C és D csoport felkészülési idő
18:00 – MMA vs Snute – Fő stream
18:00 – Solar vs Stardust – Közösségi stream
18:00 – MC vs Patience – Közösségi stream
18:00 – Jjakji vs Impact – Közösségi stream
19:00 – ForGG vs Stardust – Közösségi stream
19:00 – Polt vs Impact – Közösségi stream
19:00 – Solar vs Patience – Közösségi stream
19:00 – MMA vs Jjakji – Közösségi stream
20:00 – Polt vs Snute – Fő stream
20:00 – MMA vs Impact – Közösségi stream
20:00 – Stardust vs Patience – Közösségi stream
20:00 – ForGG vs MC – Közösségi stream
21:00 – Solar vs MC – Fő stream
21:00 – Impact vs Snute – Közösségi stream
21:00 – Polt vs Jjakji – Közösségi stream
21:00 – ForGG vs Patience – Közösségi stream
22:00 – MMA vs Polt – Fő stream
22:00 – Jjakji vs Snute – Közösségi stream
22:00 – Stardust vs MC – Közösségi stream
22:00 – ForGG vs Solar – Közösségi stream

TeamLiquid fórum

Liquipedia oldal

Forrás


Leave a comment

You must be logged in to post a comment.