DreamHack teljes névsor + csoportok

DACA . e-Sport 1106

dreamh

UPD: NaDa és FruitDealer végül kihagyja a versenyt. Nem kívántak többet hozzáfűzni távozásuk oka gyanánt. Köszi az értesítést Isaac-nak!

A nyári DreamHack a nyakunkon van, ahogy már egy előző cikkemben említettem. Eljött az idő, hogy lerántsuk a leplet az utolsó játékosok neveiről is, lesznek hiányzók is, úgyhogy tessék kapaszkodni!

Részt vesz a nyári DH-n még:

July, Bomber, NightEnD, Elfi, Jimpo, merz, Tarson, GoOdy, ClouD, MoMan, HayprO, DieStar, Naugrim.

Sajnos a következő játékosok nem tudnak részt venni a versenyen különböző okok miatt:

InCa, MarineKing, anypro, Stephano

A végleges teljes játékos lista tehát:[image loading] 01. Virus Naama – Terran
[image loading] 02. oGs MC – Protoss
[image loading] 03. Thermaltake White–Ra – Protoss
[image loading] 04. Alternate Attax Socke – Protoss
[image loading] 05. Dignitas Bischu – Protoss
[image loading] 06. oGs NaDa – Terran
[image loading] 07. TSL FruitDealer – Zerg
[image loading] 08. EG IdrA – Zerg
[image loading] 09. Empire Kas – Terran
[image loading] 10. Dignitas NaNiwa – Protoss
[image loading] 11. Fnatic Sen – Zerg
[image loading] 12. Grubby – Protoss
[image loading] 13. mTw DIMAGA – Zerg
[image loading] 14. Liquid Jinro – Terran
[image loading] 15. Liquid Huk – Protoss
[image loading] 16. Liquid Ret – Zerg
[image loading] 17. Imba FXO Strelok – Terran
[image loading] 18. Empire Happy – Terran
[image loading] 19. Millenium Lalush – Zerg
[image loading] 20. Millenium Adelscott – Protoss
[image loading] 21. RoX.KiS BRAT_OK – Terran
[image loading] 22. Mouz Thorzain – Terran
[image loading] 23. Dignitas SjoW – Terran
[image loading] 24. Mouz Hasuobs – Protoss
[image loading] 25. MYM SaSe – Protoss
[image loading] 26. Mouz MaNa – Protoss
[image loading] 27. Liquid Tyler – Protoss
[image loading] 28. EG DeMusliM – Terran
[image loading] 29. Mouz Morrow – Zerg
[image loading] 30. EG Machine – Zerg
[image loading] 31. Fnatic TT1 – Protoss
[image loading] 32. WeMade Fox Moon – Zerg
[image loading] 33. srs Sushi – Zerg (Selected by DH partner in Benelux.)
[image loading] 34. Startale July – Zerg
[image loading] 35. Startale Bomber – Terran
[image loading] 36. Liquid HayprO – Zerg
[image loading] 37. Dignitas merz – Terran
[image loading] 38. Virus elfi – Protoss
[image loading] 39. SK Jimpo – Terran
[image loading] 40. Millenium Tarson – Terran
[image loading] 41. ESC GoOdy – Terran
[image loading] 42. MYM ClouD – Terran
[image loading] 43. Cyber Nation MoMan – Zerg
[image loading] 44. Fnatic NightEnD – Protoss
[image loading] 45. Millenium DieStar – Terran
[image loading] 46. GG.net Naugrim – Zerg
47. Győztese a DreamHack Summer 2011 BYOC Selejtezőnek
48. Második helyezettje a DreamHack Summer 2011 BYOC Selejtezőnek

Csoportok:

Group A
[image loading]SK Jimpo – Terran
[image loading]Cyber Nation MoMan – Zerg
[image loading]Dignitas NaNiwa – Protoss
[image loading]Liquid Ret – Zerg
[image loading]Imba FXO Strelok – Terran
[image loading]Liquid Tyler – Protoss

Group B
[image loading]RoX.KiS BRAT_OK – Terran
[image loading]Millenium DieStar – Terran
[image loading]mTw DIMAGA – Zerg
[image loading]Mouz Morrow – Zerg
[image loading]Fnatic NightEnD – Protoss
[image loading]Alternate Attax Socke – Protoss

Group C
[image loading]Grubby – Protoss
[image loading]EG IdrA – Zerg
[image loading]Dignitas merz – Terran
[image loading]Virus Naama – Terran
[image loading]Empire Kas – Terran
[image loading]MYM SaSe – Protoss

Group D
[image loading]Millenium Adelscott – Protoss
[image loading]MYM ClouD – Terran
[image loading]oGs MC – Protoss
[image loading]GG.net Naugrim – Zerg
[image loading]Fnatic Sen – Zerg
[image loading]Fnatic TT1 – Protoss

Group E
[image loading]Dignitas Bischu – Protoss
[image loading]EG DeMusliM – Terran
[image loading]Liquid Huk – Protoss
[image loading]Millenium LaLush – Zerg
[image loading]WeMade Fox Moon – Zerg
[image loading]Millenium Tarson – Terran

Group F
[image loading]Mouz Hasuobs – Protoss
[image loading]Startale July – Zerg
[image loading]EG Machine – Zerg
[image loading]Dignitas SjoW – Terran
[image loading]srs Sushi – Zerg
[image loading]Mouz Thorzain – Terran

Group G
[image loading]Virus elfi – Protoss
[image loading]ESC GoOdy – Terran
[image loading]Liquid Jinro – Terran
[image loading]oGs NaDa – Terran
[image loading]ThermaltakeWhite–Ra – Protoss
BYOC

Group H
[image loading]Startale Bomber – Terran
[image loading]TSL FruitDealer – Zerg
[image loading]Empire Happy – Terran
[image loading]Liquid HayprO – Zerg
[image loading]Mouz MaNa – Protoss
BYOC

A torna szabályzatáról, nyereményeiről itt olvashattok!

DreamHack június 18.-ától tehát a képernyőkön!

Forrás:


Comments (19)

  • Steksz

    |

    Elég balanszosak a csoportok ami a fajokat illeti, egy csomóban 2-2-2 a felállás. Elég nehéz lenne megmondani a bizonyos csoportokról, hogy kik fognak továbbjutni, erős az összes.

    Reply

  • Eyesis

    |

    Izgisnek ígérkezik 🙂

    De jó lenne látni magyarokat is ilyen tornákon 😉

    Reply

  • Sarun

    |

    Viszont sajnos BoxeR sehol. :/

    Reply

  • IonGun

    |

    Válasz Sarun #3 üzenetére:
    Jah és TLO sincs! A múltkor asszem Hero írta a cikkében, hogy műtötték, de mit műtöttek, hogy nem tud játszani? Esetleg a szemét? (logikus lenne akkor azért visel folyton napszemüveget)

    Reply

  • Hotpants321

    |

    jinro hovatünt emberek?

    Reply

  • Eyesis

    |

    Válasz Hotpants321 #5 üzenetére:
    nincs formában 🙁

    Reply

  • Atlasy

    |

    “[Dzsörmen Fleg] 44. Fnatic NightEnD – Protoss”-Biztos vagy te ebben Daca? (keresd a hibát)

    Reply

  • DACA

    |

    Válasz Atlasy #8 üzenetére:
    A TL tett neki német zászlót, én ezt elfogadom. Igazából NightEnD román, de Németországban született, ami nagyon sokat jelent neki, már egy korábbi W3-as interjúban anno említette..

    Reply

  • Boshi

    |

    Sajnálom hogy MarineKing nem tudott eljönni 🙁 , nameg Inca- is , Anypro-ról ne is beszéljünk… Szerintem a Csoportkörök első 2 helyezettje a következők lesznek : | A Csoport 1. Naniwa 2. ret | B Csoport 1. Brat_OK 2. DIMAGA |C Csoport 1. (ha csak el nem száll az agya már az elején) IdrA 2. KAS | D Csoport 1. oGsMC 2. ClouD | E Csoport 1. Moon 2. Tarson | F Csoport 1. ThorZain 2. July | G Csoport 1. NaDa 2. White-Ra | H Csoport 1. ST_Bomber 2. Happy

    Reply

  • scr

    |

    idra most az MLG halálcsoport után kapott egy vicccsoportot 🙂 fruitdealer viszont bomberrel egy csoportban :/

    Reply

  • Rayman

    |

    Válasz DACA #9 üzenetére:
    Nem o jatszott Boxer ellen vmi bajnoksagon, es kikapot 2-1re?

    Reply

  • scr

    |

    Válasz Rayman #12 üzenetére:
    TSL 3-ban, az eredményre nem emlékszem.

    Reply

  • Sarun

    |

    Válasz scr #13 üzenetére:
    Igen, a TSL3 Ro32-ben csaptak össze, az eredmény pedig tényleg 2-1 volt BoxeR javára.
    Egyébként a zászlóra visszatérve a TSL3-ban a román zászlót használták NightEnDnek.
    http://www.teamliquid.net/staff/Hot_Bid/TSL3/TSL_SmallBracket.jpg

    Jé, csak most tűnt fel, hogy míg a végleges listában a német zászló van NightEnD mellett, addig a csoport beosztásban már a román.
    Ha marad a német zászló a születése miatt, az se baj, de akkor legalább legyen következetes és mindkét helyen ugyanaz.

    Reply

  • MiD

    |

    Nagyon sajnálom, hogy Spanishiwa nem lesz ott… 🙁 Járkáljon már tournamentekre!

    Reply

  • Utopia

    |

    szuper 🙂

    Reply

  • DACA

    |

    Válasz Sarun #14 üzenetére:
    Rendben, akkor maradjunk a román zászlónál, most már mindkét helyen ugyanúgy szerepel. 🙂
    TL szerintem félre nézhette ezt, mindenesetre érdekességképpen tényleg NightEnD Németországban született, igaz, mindenhol románnak tüntetik fel. 🙂

    Reply

  • DACA

    |

    Válasz Isaac #18 üzenetére:
    Ott is van upd-ben, köszi az értesítést, szomorú frissítés ez….. 🙁 🙂

    Reply

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.